LICENCOVANÝ FINANČNÍ PORADCE - PŘEROV

Licencovaný finanční poradce

  • Náplň práce

    - rozšiřování klientely

    - péče o svěřenou oblast

    - aktivní komunikace s vedením

  • Požadujeme:- Zkušenosti s finančním trhem  - Znalost práce na PC (notebook podmínkou) - Aktivní přístup a loajalita - Práce na ŽL - Hlavní činnost (garantovaný příjem ve výši 20.000,-)

  • Nabízíme:

    - nadčasový systém evidence vlastních klientů a obchodů (SMS zprávy)

    - nepožadujeme písemné reporty

    - široké portfolio produktů

    - odměna vyplácena dlouhodobě (stabilizace příjmu - následné provize)

    - dynamický kariérní postup závislý na sledování historické výkonnosti (nikoliv krátkodobé/momentální)

    - pravidelné mimoprovizní motivace

    - pravidelné vzdělávání

    - vysoká podpora ze strany vedení společnosti

Firma: Salve Finance,a.s.

Kontakt: regionální vedoucí Eduard Roba
nábř. Protifašist. bojovníků 12
750 02 Přerov

Telefon: 604 242182

Místo práce: PŘEROV

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé