Elektromontér/ka - specialista II

Jsme česká firma s francouzským vlastníkem, která působí v oblasti dopravního stavitelství přibližně 30 let.  Díky tomu jsme si získali stabilní postavení na českém i světovém trhu. Neustále se rozšiřujeme, a proto průběžně přijímáme do svého kolektivu další členy.

NÁPLŇ PRÁCE:

Od elektromontéra - specialisty firma očekává samostatný a zodpovědný přístup k práci a zároveň schopnost týmové práce. Náplň práce je různorodá a tím i zajímavá. Jedná se o instalaci elektrických zařízení (rozvaděčů, semaforů, přestavníků výhybek, kolejových obvodů, apod.) v souvislosti s realizací projektů souvisejících s tramvajovou, trolejbusovou a železniční dopravou v ČR, EU i mimo EU. Dále zapojování, oživování a testování těchto zařízení na příslušné stavbě. Elektromontér - specialista se podílí na zajištění a kontrole plynulosti objednávek a dodávek materiálu na stavbu.

POŽADUJEME:

  • dokončené vzdělání elektro (SŠ)
  • mechanická zručnost
  • orientace v projektové dokumentaci
  • časová flexibilita a ochota pracovat v zahraničí
  • alespoň základní znalost angličtiny a programu MS Word a Excel
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • ochota učit se novým věcem
  • týmový hráč
  • schopnost operativně řešit situaci na stavbě
  • jednat se zákazníky

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • Cafeterie
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky

V případě zájmu zašlete, prosím, na adresu kariera@elektroline.cz svůj profesní životopis s označením pozice, na kterou se hlásíte. Tímto nám udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Elektroline a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Firma: Elektroline a.s.

Kontakt: Lenka Hrušková

Telefon: 771234567

Místo práce: Praha 8

Poznámka: vhodné pro absolventy