Řidič/ka dvoucestného vozidla

Jsme česká firma s francouzským vlastníkem, která působí v oblasti dopravního stavitelství 30 let. Díky tomu jsme si získali stabilní postavení na českém i světovém trhu. Neustále se rozšiřujeme, a proto průběžně přijímáme do svého kolektivu další členy.

Hledáme strojvedoucího s platným oprávněním k řízení speciálních dvoucestných drážních vozidel a k řízení dvoucestných bagrů. Nový kolega bude součástí týmu elektromontérů, kteří montují trakční vedení pro železnici na různých místech České republiky.

Pracuje se na turnusy. Pracuje se i v noci.

Náplň práce:

  • příprava, provoz a řízení dvoucestných vozidel na železnici
  • administrativní agenda spojená s výkonem práce strojvedoucího
  • zodpovědnost za svěřený stroj
  • případná výpomoc na montáži

Požadujeme:

  • platné oprávnění k řízení hnacího drážního vozidla (licence strojvedoucího)
  • řidičský průkaz skupiny C
  • strojnický průkaz výhodou
  • časová flexibilita
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • cafeteria
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky

V případě zájmu zašlete prosím na níže uvedenou adresu svůj profesní životopis s označením pozice, na kterou se hlásíte. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Elektroline a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Firma: Elektroline a.s.

Kontakt: Lenka Hrušková

Místo práce: Česká republika

Poznámka: vhodné pro absolventy