Operátor / Teamleader výrobní linky – HPP, až 26.000 Kč / měsíc + 10.000 náboro

Chtěli byste pracovat v příjemném kolektivu v nadnárodní společnosti a měli možnost získat celou škálu benefitů? Neváhejte a kontaktujte nás!

Nabízíme

  • Zajímavé FINANČNÍ ODHODNOCENÍ - základ + bonusy až 26.000 Kč / měsíc
  • Náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč při nástupu
  • Benefity : 13. mzda, 5 týdnů dovolené
  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Dlouhodobou spolupráci na HPP v přátelském prostředí
  • Spoustu dalších benefitů – Příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy zdarma, Firemní akce, Vstupenky, aj.

Náplň práce

  • Obsluha a základní nastavení kompletační nebo balící linky
  • Kontrola kvality a kvantity výroby
  • Vedení menšího týmů lidi (1 – 4)
  • Práce s počítačem

Požadujeme

  • SOU / SŠ technického směru nebo praxe na obdobné pozici VÝHODOU
  • Základní znalost práce s PC
  • Týmový hráč
  • Ochotu pracovat na směny

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, zašlete Váš životopis nebo volejte 9 –17 pracovní dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 047 555

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Králová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 143885

Místo práce: Plzeňský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé