Řidič dodávky do 3,5t. Brno a okolí

Pomáháme se správným výběrem kancelářských potřeb a tím zákazníkům šetříme čas i peníze. Vždy najdeme takové řešení, které přesně odpovídá jejich potřebám, a poskytneme všechny informace. Prodáváme jen to, co sami používáme. Díky tomuto přístupu a rychlým dodávkám napomáháme rozvoji firem. Jsme na trhu od roku 1998, kdy firma měla 2 zaměstnance a majitele v jednom. Od té doby jsme vyrostli do dnešní podoby, kdy máme přes 300 zaměstnanců, 7 poboček, 4 prodejny a přes 7 300 položek na e-shopu.

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami, drogerií, obalovými materiály, reklamními a dárkovými předměty a dalším bohatým sortimentem. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Rádi řídíte?

Právě teď hledáme zodpovědného člověka, který dokáže včas a s úsměvem přivézt kancelářské potřeby jejich novým majitelům v Brně a okolí.

Nástup je možný ihned. Práce je i pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.

  • Mzda 30 - 34 000 Kč hrubého měsíčně + proplácení vzniklých přesčasových hodin.
  • Stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116 Kč/pracovní den).
  • Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.

Co budete dělat:

  • Pracovní den začnete ráno u skladu, kde si do auta naložíte zboží.
  • Pak vás čeká závoz k prvnímu zákazníkovi a dalším podle naplánované trasy .
  • Vyložení zboží a komunikace se zákazníkem je nejdůležitějším bodem práce řidiče ve SMERU – naše motto je: „Včas a s úsměvem.“

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:

  • SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci.
  • Mzdu dostanete vždy včas.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Kartu do obchodního řetězce.
  • Volné víkendy a svátky.
  • Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.

Jaký je náš ideální řidič:

  • Má řidičský průkaz skupiny B a základní znalost PC.
  • Je stejně spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci.
  • Umí komunikovat se zákazníky.
  • Vůbec nevadí, když je OZP nebo OZZ.

Životopisy zasílejte kontaktní osobě – Lenka Prokešová, e-mail: prokesova.l@smero.cz

Firma: SMERO, spol. s r.o.

Kontakt: Lenka PROKEŠOVÁ
Stará pošta 980, 664 61 Rajhrad

Místo práce: Rajhrad

Poznámka: vhodné pro osoby ztp