PROCESNÍ INŽENÝR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste zkušeným procesním inženýrem a rádi byste našli uplatnění ve výrobní společnosti působící v automotive? Máte technické vzdělání a alespoň základní znalost angličtiny? Pozice PROCESNÍ INŽENÝR v Jihomoravském kraji čeká právě na Vás!

Perspektivní výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici

PROCESNÍ INŽENÝR (26-36.000,- Kč)

Náplň práce

  • analýza procesu výroby a návrh na zlepšení
  • optimalizace a návrh výrobních postupů
  • tvorba procesní výrobní dokumentace
  • komunikace s ostatními odděleními
  • práce se systémem SAP

Nabízíme

  • zajímavou práci v prosperující společnosti
  • možnost závodního stravování
  • odborné kurzy a školení
  • firemní akce, dny dovolené navíc
  • čtvrtletní bonusy, penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • praxi na podobné pozici
  • základní znalost angličtiny nebo němčiny
  • znalost analýzy výrobních procesů
  • znalost systému SAP výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Petra Baronová

Telefon: +420 773737664

Kód: 12048

Místo práce: Jihomoravský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé