Skladový manipulant / operátor – až 16 000 Kč/měs. čistého - muži i ženy

Pro našeho velmi významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče - muži i ženy do skladu.

Náplň práce

  • manipulace se skladovaným zbožím
  • vyskladňování zboží
  • příprava na expedici (balení zboží, štítkování)
  • vstupní /výstupní kontrola

Požadujeme

  • ukončené min. základní vzdělání
  • ochota pracovat na 2 směny (ranní, odpolední)
  • odpovědnost, spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • VZV / praxe s VZV velkou výhodou
  • nástup dle domluvy - ihned

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci v nadnárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení - až 16.000 Kč čistého/měs. (bonusy dle vykonané práce)
  • různorodou a zajímavou náplň práce
  • kantýna - možnost výběru z jídel + kuchyňka
  • zaškolení s trenérem
  • místo pracoviště: Praha - východ
  • v případě zájmu zašlete životopis na e-mail praha@jobledaer.cz, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme zpět) na telefonní číslo 608 094 555

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Helena Kachlíková
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 147494

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé