Obchodní zástupce – provize každý týden - Praha

Společnost Provident Financial s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1997 a za tu dobu využilo naše produkty více než 1 milion zákazníků. V roce 2018 získal Provident jako jedna z prvních nebankovních finančních institucí licenci od České národní banky.

Náplň práce:

  • Hned po zaškolení se budete starat o kmen svěřených zákazníků.
  • Žádné navolávání nebo obcházení domů „na slepo“ u nás nečekejte. Zákazníků máme dost a rádi se s vámi o ně podělíme.
  • Práce je hodně o lidech a pohybu v terénu, žádné nudné sezení za počítačem.
  • Každý den budete v kontaktu se zákazníky. Někteří budou chtít sjednat půjčku, jiní už půjčku mají a budete od nich vybírat splátky.
  • Každý den jen jiný a záleží jen na vás, jak si pracovní den naplánujete.
  • Budete mít radost z uzavřených obchodů a spokojených zákazníků.

Nabízíme:

  • Vydělejte si hezké peníze, na které nemusíte čekat. Část provizí vyplácíme každý týden.
  • Máme výhodný provizní systém, který vám rádi představíme na osobní schůzce.
  • Prvních 6 měsíců vám nabízíme fixní odměny, abyste měli možnost se rozkoukat.
  • Můžete pracovat podle svých časových možností. Kolik hodin to bude, je už jen na vás.
  • Žádné dojíždění do zaměstnání, pracujte v okolí svého bydliště.
  • Každý den je jiný a záleží na vás, jak si ho naplánujete.
  • K práci dostanete mobilní telefon s výhodným paušálem. To se hodí i pro soukromé účely.
  • Příspěvek na dopravu je u nás samozřejmostí.
  • Do začátku dostanete databázi klientů. U nás si nemusíme kontakty zajišťovat sám/sama.
  • Zaškolíme Vás a připravíme na certifikační zkoušku od České národní banky – za splnění certifikace do šesti týdnů od podpisu smlouvy od nás dostanete 6.000 Kč jako bonus.
  • Můžete se těšit na průběžná školení, podporu od našeho call centra, usměvavé kolegy, a hlavně zkušené manažery, kteří vám vždy rádi poradí a pomohou.
  • Hledáte možnost, jak si přivydělat a dopřát sobě a své rodině více? Ať už jste na mateřské/rodičovské dovolené, v důchodu, student nebo hledáte vedlejší příjem. Nastartujte kariéru obchodního zástupce u nás v Providentu. Práci si můžete časově přizpůsobit svým potřebám, poznáte nové zajímavé lidi a vyděláte si hezké peníze. Chyťte svou šanci za pačesy a pojďte do toho s námi.

Požadujeme:

  • Máte dokončené středoškolské vzdělání s maturitou nebo 36 měsíců praxi v oboru - finance
  • Umíte jednat s lidmi a máte příjemné vystupování. Naše práce je přeci hlavně o komunikaci se zákazníky.
  • Dokážete pracovat samostatně a naplánovat si efektivně svůj pracovní den.
  • Rádi převezmete zodpovědnost za svou práci. Nepotřebujete stálý dohled od kolegy nebo manažera.
  • Máte tah na branku a chcete být ve své kariéře úspěšní.
  • Nemusíte mít přímo zkušenosti s obchodem, ale obchodní ducha. Vše ostatní vás naučíme.
  • Jste aktivní řidič a máte k dispozici automobil. Nebojte, na cestovní náklady vám přispějeme.

Firma: Provident Financial s.r.o.

Kontakt: Hana VLČKOVÁ
Olbrachtova 2006/9, 140 00 Praha 4 - Krč

Telefon: 844744644

Místo práce: Praha

Typ úvazku: práce z domu, nebo žl