Stavbyvedoucí - výstavba sítí elektron. komunikací (Praha)

Jsme stabilní ryze česká rodinná společnost, která působí na telekomunikačním a energetickém trhu již 30 let a v současné době realizuje své zakázky na území 3 států.

Hledáme spolupracovníka na výstavbu sítí elektronických komunikací - lokalita Praha a okolí.

Co Vás čeká:

  • komplexní řízení stavebních zakázek (pokládka optických kabelů, výkopové práce, pokládka inženýrských sítí, definitivní úpravy povrchů)
  • koordinace podřízených zaměstnanců, spolupráce s dodavateli
  • jednání  s investory a dalšími účastníky stavby (úřady, TDI, projektanti)

Co potřebujete pro tuto práci:

  • řídící a orgaizační schopnosti, samostatnost a spolehlivost
  • vzdělání ÚSO technického směru
  • ŘP sk. B
  • uživatelská znalost práce na PC

Co nábízíme:

  • perspektivní zaměstnání s dlouhodobým výhledem
  • služební auto (možno i k osobnímu užívání)
  • zajímavé finanční ohodnocení a mimořádné prémie dle výsledků zadaných zakázek
  • nástup možný od 1/2024

Firma: SUPTel a.s.

Kontakt: Eva Joudová
Hřbitovní 1322/15, 312 00 Plzeň

Kód: 7201 - 8/2023

Místo práce: Praha