SPECIALISTA VEDENÍ VÝROBY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte znalosti z oblasti vedení výrobního úseku? Jste zkušeným pracovníkem v oblasti techniky? Patří mezi Vaše přednosti motivace svěřeného týmu? Pokud jste si odpověděli kladně, tak jste právě VY tím pravým kandidátem!!!

Perspektivní společnost zvučného jména hledá nového kolegu na pozici

Náplň práce

  • zajištění bezproblémového chodu výrobního úseku
  • zodpovědnost za dodržování stanovených výrobních plánů
  • vedení týmu pracovníků
  • podílení se na vnášení inovací do výrobního procesu

Nabízíme

  • zaměstnání v TOP firmě na trhu
  • lákavé mzdové podmínky
  • odbornostní a jazykové kurzy
  • širokou škálu finančních a nefinančních benefitů
  • možnost stravování přímo ve společnosti
  • kariérní růst strukturami společnosti
  • místo výkonu práce: MS Kraj

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • 2 – 3 roky praxe na obdobné pozici
  • AJ – mírně pokročilá znalost
  • aktivní přístup k řešení vyvstalých problémů
  • férový a spravedlivý přístup k podřízeným
  • práci ve směnném provozu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Jakub Marko
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 734713290

Kód: 11083

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé