STROJÍRENSKÝ MISTR - ELEKTRO

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte práci, ve které uplatníte své technické a organizační znalosti?Máte zkušenosti s vedením většího týmu lidí a přirozenou autoritu?

Reagujte na nabídku, hledáme právě Vás!

Společnost působísí ve strojírenství hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici

Náplň práce

  • Plánování a organizování výroby
  • Kontrola produktivity práce
  • Zodpovědnost za vedení týmu a chod provozu
  • Dodržování pracovní a technologické kázně
  • Řešení krizových situací
  • Zpětná vazba a výkazy vedení společnosti

Nabízíme

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního sebevzdělávání
  • Možnost okamžitého nástupu
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku 50 § 6
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • Zkušenost s vedením týmu pracovníků
  • Umění rychle reagovat na vzniklé situace k řešení
  • Stresově odolnou osobnost s přirozeným respektem
  • Technické myšlení, orientace v elektroschématech a technické dokumentaci

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Alena Bordovská
Jurečkova 18
702 00 Ostrava

Telefon: +420 777549877

Kód: 12649

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé