SUPPLIER QUALITY SPECIALIST

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste strojař a chcete se stát součástí mezinárodní společnosti?

Hledáte práci v Jihomoravském kraji v oblasti kvality?

Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste jej využívali v praxi?

Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Významná strojírenská společnost přijme do svých řad kolegu/-ni na pozic SUPPLIER QUALITY SPECIALIST

Náplň práce

  • Implementace a udržování standard kvality a procesů
  • Koordinace dodavatelských auditů
  • Koordinace neustálého zlepšování produktů
  • Práce s relevantními daty z různých zdrojů
  • Analýza neodpovídajících produktů

Nabízíme

  • Dobré sociální zázemí (závodní stravování, penzijní pojištění)
  • Dobré finanční a pracovní podmínky
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu
  • Perspektivní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
  • 25 dnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Min. 2 roky praxi ve strojírenské výrobní společnosti
  • Znalost nástrojů kvality a ISO norem
  • Pečlivost a analytické schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Veronika Zábojová

Telefon: +420 773792660

Kód: 12170

Místo práce: Jihomoravský kraj, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé