SW ARCHITEKT

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenost s návrhem SW architektury a jste zkušený C++ vývojář. Baví Vás analyzovat požadavky a hledat nové řešení?

Pokud ano, využijte skvělé příležitosti!

Náplň práce

  • Analýza požadavků a komunikace s obchodním týmem
  • Odpovědnost za návrh architektury produktu
  • Funkční specifikace s vývojovým týmem
  • Komunikace s ostatními týmy angažovaných na produktu

Nabízíme

  • Možnost podílet se na zajímavém produktu
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home-office
  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days
  • Příspěvek penzijní připojištění
  • Odpočinkové místnosti a vitamínový balíček
  • Moderní kanceláře v Brně

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru IT
  • Zkušenost s návrhem SW architektury
  • 2 roky komerční vývoj v jazyce C++
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Dobré komunikační dovednosti

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Dominika Kôrová

Telefon: +420 774334484

Kód: 7413

Místo práce: Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé