TECHNICKY ZAMĚŘENÝ NÁKUPČÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte již dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s nákupem materiálů do výrobní společnosti? Nemáte problém dorozumět se anglicky stejně jako česky? Jste komunikativní, flexibilní osoba, která má technický přehled?

Mezinárodní výrobní společnost s významným postavením na českém trhu Vám nabízí jedinečnou příležitost na pozici

Náplň práce

  • hodnocení a zpracovávání nabídek
  • samostatná obchodní jednání
  • výběr vhodných dodavatelů
  • spolupráce napříč celou společností

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení a prémie
  • výhodný mobilní tarif, závodní stravování, dovolenou navíc
  • možnost kariérního postupu
  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • místo výkonu: Pardubický kraj

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi v oblasti nákupu nebo prodeje
  • dobré technické a logické myšlení

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Blanka Kovandová

Telefon: +420 778434005

Kód: 12304

Místo práce: Pardubický kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé