Vedoucí operátor - sklad PHM

Pracovní náplň

  • Práce s technologickým řídícím systémem skladu
  • Řízení a koordinace skladu PHM (příjem, skladování, výdej a kvalita PHM)
  • Operátorská činnost při výdeji PHM
  • Zodpovědnost za tým pracovníků
  • Zajištění všech procesů na skladě v oblastech PO, BOZP, PZH, EMS

Nabízíme

  • Zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování a Penzijní připojištění
  • Po roce možnost prodloužení prac. poměru na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce

Požadujeme

  • SŠ - v technickém oboru
  • Praxe v oboru min. 3 roky
  • Znalost práce na PC
  • Znalost kvality PHM - výhodou
  • ŘP. sk B

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, nás kontaktujte na e-mailové adrese: praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Michaela Ťupová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 146325

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé