Vedoucí personálního oddělení

Pro náš výrobní podnik v Bělé nad Radbuzou hledáme:

Pracovní náplň:

-          Kompletní zajištění péče o zaměstnance, včetně náboru, pohovorů se zaměstnanci a správou personální agendy

-          Kontaktní osoba pro vedoucí oddělení, úřady, zaměstnance a personální agentury

-          Rozvoj stávajících procesů a zaměstnanců, s cílem získat a udržet zaměstnance, talentmanagement

-          Pravidelné zjišťování potřeb vzdělávání a školení včetně realizace

-          Proaktivní jednání v denní praxi

-          Komunikace a spolupráce s externí mzdovou účetní kanceláří

-          Disciplinární vedení personálního oddělení

-          Controlling a reporting vedení společnosti

Požadavky:

-          Min. 5 let praxe jako vedoucí personálního oddělení nebo jako řídící pracovník v oblasti personalistiky

-          Prokazatelné zkušenosti při jednání se zaměstnanci

-          Schopnost zdatně komunikovat, vést jednání a prosadit se

-          Dobrá znalost práce na PC, jisté zacházení s aplikacemi

-          Komunikativní znalost NJ nebo AJ

-          Odolnost proti zátěži, schopnost pracovat samostatně

Nabízíme:

-          Náročnou vedoucí pozici s velkou mírou zodpovědnosti a možnost ovlivnit chod firmy

-          Pestrou a perspektivní práci s krátkými rozhodovacími procesy

-          Spolupráci v mezinárodním koncernu

-          Mzdové podmínky odpovídající náročnosti pozice

-          Firemní benefity

tel. 379 412 300, e-mail: milada.tichackova@kel-electronic.de

Firma: KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Kontakt: Milada Ticháčková

Místo práce: Bělá nad Radbuzou, okr. Domažlice

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé