Systémový specialista kvality-junior-automotive

Pro našeko klienta, mezinárodní výrobní společnost-automotive, hledáme kandidáty na pozici Systémový specialista kvality, junior - automotive

Náplň práce

  • Kontrola zajištění kvality, zástupce pro bezpečnost a shodu výrobků, sledování výsledků výroby
  • Řešení vnitřních neshod, reporting vedení
  • Údržba QMS podle IAFT 16469, auditní kontrola (plánování a provádění auditů, koordinace změn, reporting)
  • Audity zákazníků a třetích subjektů, interní audity EHS, auditů výrobních procesů a speciálních auditů na základě CSRS, kontrola dokumentů
  • Sledování nákladů na záruční reklamace, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, minimálně 1-2 roky praxe na podobné pozici
  • Angličtina - pokročile
  • Znalost certifikce  ISO 9001, IAFT 16949, VDA 6.3, ISO14001, ISO 45001
  • Kompetence pro QMS a procesní audity-praxe s ISO 9001, IAFT 16949, VDA 6.3
  • Kompetence pro audity EHS (ISO14001, ISO 45001)

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě
  • Platové podmínky dle zkušeností na splnění nároků pozice a benefity

Hledáme kandidáty ideálně z lokalit Praha 5, 6, Rakovník, Kladno, Slaný a okolí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném DOC,DOCX, ODT, PAGES (tj. ne PDF, ZIP) zatím jen v češtině s foto (vloženou do CV, vše do 70KB). T: 606772732,.prosperitahr@prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu. Praha 2, Lužická 5

Firma: Prosperita HR

Kontakt: HR konzultant
Lužická 1421/5, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 606772732

Místo práce: Hledáme kandidáty ideálně z lokalit Praha 5, 6, Rakovník, Kladno, Slaný a okolí