Výživový poradce Světa zdraví Teplice

Síť poradenských center pro zdraví a úpravu váhy

Pro pobočku Světa zdraví v Teplicích přijmeme do svého týmu výživového specialistu / specialistku.

Náplň práce:

  • konzultace s klienty Světa zdraví
  • zpracování individuálních jídelníčků dle Komplexní nutriční typologie

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru výživy (minimálně kurs Nutris, Nutri Academy nebo obdobný)
  • aktivní zájem o obor a další vzdělávání
  • zájem o práci s lidmi
  • výborné komunikační schopnosti
  • obchodního ducha

Nabízíme:

  • náročnou a zajímavou práci se zajištěnou klientelou
  • perspektivní a dlouhodobou spolupráci
  • průběžné vzdělávání v oboru
  • asistentku
  • odpovídající odměnu

V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, Váš životopis s fotografií jako odpověď na tento inzerát. Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru. Děkujeme.

Firma: Ing. Petr Němec

Kontakt: Ing. PETR NĚMEC

Telefon: 605298888

Místo práce: Teplice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé