ZDRAVOTNÍ SESTRA

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte vzdělání opravňující Vás k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry? Nejste registrovaná a chcete mít možnost si registraci dodělat? Chcete získat praxi v soukromém sektoru a nevadí Vám pracovní zátěž v nepřetržitém provozu? Jste psychicky odolná a schopná týmové spolupráce?

Zašlete nám Váš životopis.

Zdravotnické zařízení, působící na Trutnovsku, hledá do svých řad ZDRAVOTNÍ SESTRU.

Náplň práce

  • Provádění ošetřovatelských výkonů
  • Příprava pomůcek a nástrojů
  • Zajišťování potřeb klientů
  • Podávání léků

Nabízíme

  • Nadstandardní zázemí
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Výkonnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce je na Trutnovsku

Požadujeme

  • Vzdělání opravňující k vykonávání dané profese
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Psychickou odolnost
  • Schopnost pracovat v kolektivu

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Eduard Frey

Telefon: +420 775787242

Kód: 11930

Místo práce: Královéhradecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé