CO NAPSAT DO ŽIVOTOPISU, KDYŽ HLEDÁTE PRÁCI JAKO SKLADNÍK

2017-11-13 11:44:29, redakce, Hledání práce, Přijímací řízení

Práce skladníka se v poslední době v mnohém změnila - s nástupem nadnárodních firem i automatizace procesů. Co všechno musí skladník umět a jak napsat životopis tak, abyste měli dobrou šanci ve výběrovém řízení?

POŽADAVKY NA SKLADNÍKY

Pozice skladníka je hojně inzerovaná, najdete spoustu nabídek. Mzdy se obvykle pohybují podle náročnosti pozice a lokality práce v rozmezí 18-35000 Kč za měsíc. Ve většině inzerátů se objevují některé z těchto požadavků:

JAK NAPSAT ŽIVOTOPIS

Z přehledu požadavků na skladníky je jasné, jaké znalosti a vlastnosti personalisté u skladníků nejvíce oceňují. Napište svůj životopis tak, aby bylo na první pohled zřejmé, že jste pečliví - tedy bez chyb. Pokud si nevíte rady s formátováním, šablony najdete např. zde. Připojte i průvodní dopis (emailovou zprávu) - napište o sobě, proč Vás tato práce zajímá, popište, co jste měli na starosti v minulé firmě. Čím jste například přispěli ke zjednodušení procesů na pracovišti. Mnoho uchazečů na tyto pozice zasílá životopis bez jakékoliv doplňující emailové zprávy a to je velká chyba. Dokonce i bez pozdravu a podpisu, jen prázdnou zprávu s přílohou. Odlište se hned v tomto kroku.

VZOR PRŮVODNÍ ZPRÁVY

Vážená paní N., reaguji tímto na inzerát, který jsem nalezl na portálu kariera.cz. Jedná se o pozici "Skladníka VKV" v Praze 10. Rád bych se zúčastnil výběrového řízení, protože věřím, že bych na tuto pozici byl vhodným kandidátem. Jsem vyučený, mám řidičský průkaz sk. B, oprávnění řídit vysokozdvižný vozík. S prací skladníka mám již zkušenosti - v přiloženém životopisu najdete o mne více informací. Těším se na Vaši odpověď. Přeji hezký den Zbyněk M., tel., email