MOŽNOSTI PŘIVÝDĚLKU PRACÍ V DOMÁCNOSTI

Vydáno 23.únor 2018 v 13:00, redakce

Jednou z nejsnadnějších a nejrychlejších cest, jak rychle vydělat nějaké peníze navíc, je poohlídnout se po brigádě jako je doučování, hlídání dětí nebo úklid v domácnosti. Dnes je i hodně žádaná služba tzv. hodinový manžel – ten řeší drobné opravy v domácnostech typu přivrtat poličku, sestavit nábytek, vyměnit dřezovou baterii atd. Senioři se mohou stát náhradními prarodiči.

Mnoho domácností tyto služby dnes poptává. Důvody jsou jasné – v práci trávíme spoustu času  a na běžný provoz už nezbývá čas a často ani energie.

DEJTE SI INZERÁT

Pokud nenajdete vhodnou nabídku na některém z inzertních serverů, zkuste jít štěstí naproti a inzerát zadejte sami.

Nezapomeňte uvést zkušenosti a nejlépe i reference. Hodí se mít připravený i motivační dopis pro zájemce. Prostě něco o sobě a nejlépe i s fotografií.

Poptejte se i v okruhu svých známých. Budou moc rádi, pokud tuto práci pro ně bude dělat někdo známý, komu mohou důvěřovat.

DOUČOVÁNÍ

Výborná varianta zejména pro studenty. Pokud umíte některý cizí jazyk nebo hru na hudební nástroj, máte vyhráno. Hodinová sazba se pohybuje okolo 150 -250 Kč za hodinu.

ÚKLID A HLÍDÁNÍ

Pokud alespoň trochu rádi uklízíte, zájem je velký. Často se objevuje poptávka po hlídání dítěte v kombinaci s úklidem. Když dítě spí nebo si hraje, výpomoc se vrhne na úklid. Hodinová sazba je různá, hodně závisí na místě práce. Ceny za tyto služby jsou nejvyšší v Praze, lze tak vydělat až 200 Kč na hodinu.

NÁHRADNÍ PRARODIČE

Jste v důchodu, máte rádi děti a k tomu volný čas? Najděte si náhradní „vnoučata“. Přivyděláte si k důchodu a často získáte i vztahy na celý život.

 

Share

Kategorie: Hledání práce, Pro studenty a absolventy, Pro zaměstnance

Štítky: , , ,

Pokud se Vám článek líbil, začněte odebírat RSS kanál poradny Kariéry.

Přidejte komentář

   (pro gravatary, nebude zveřejněn)


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2020 KARIERA.CZ s.r.o.