Jak si poradit s cizím jazykem? Speak!

Vydáno 15.listopad 2013 v 13:41, redakce

K učení jazyku nestačí jen učebnice, papír a tužka. Důležité je i také mluvit. S kým si ale povídat, když zrovna není v okolí nikdo, kdo umí váším cizím jazykem dobře? Právě proto vznikl projekt “SPEAK!”, který pořádá studentská nezisková organizace AIESEC a se kterým se máte možnost jazykově i kulturně posunout dál.

Každý rok pro Vás připravujeme konverzační hodiny se stážisty z různých koutů světa. Pro letošek pro Vás máme připravené lekce angličtiny, francouzštiny, italštiny, němčiny, ruštiny a španělštiny v různých úrovních obtížnosti, takže se nemusíte bát, že byste svůj ideální kurz nenašli. Na každou hodinu je připravené zajímavé téma, které stážista sám nebo po konzultaci se studenti vybere.

Všechny kurzy probíhají v Praze na Jarově VŠE, v sídle AIESEC kousek od Hlavního nádražíaisec nebo v budovách VŠE na Žižkově. Každá lekce má zpravidla 90 minut a probíhá ve skupince 4 – 8 lidí. Projekt se bude konat celkem pět týdnů během listopadu a prosince, přesněji od 18.11.2013 do 20.12.2013. Každý má možnost si vybrat mezi standartním a intenzivním kurzem. Standartní kurz obsahuje 5 lekcí (tedy 1x týdně) a jeho cena je 500Kč. Intenzivní pak obsahuje 10 lekcí (2x týdně) a jeho cena je 990 Kč.

Pokud Vás SPEAK! zaujal, není nic jednoduššího než se podívat na rozvrh (http://bit.ly/speak_rozvrh), vybrat si čas, který Vám nejvíce vyhovuje a následně vyplnit přihlášku (http://bit.ly/speak_prihlaska).

Přihlášky jsou otevřené do 14.11.2013!


Pro více informací, fotky, videa a aktuality a profily lektorů můžete navštívit náš Facebook (http://bit.ly/speakpraha).

AIESEC

Kategorie: Osobnostní rozvoj

Štítky: ,

Pokud se Vám článek líbil, začněte odebírat RSS kanál poradny Kariéry.

Přidejte komentář

   (pro gravatary, nebude zveřejněn)


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.