ABSOLVENT ELEKTRO OBORU (od 37.000 Kč+NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Jsi čerstvým absolventem SŠ a chceš nastartovat svoji kariéru? Chceš pracovat s nejmodernější technologií a technickým vybavením? Zašli mi svůj životopis!

Stabilní, úspěšná a rostoucí společnost přijme novou posilu na pozici

Náplň práce

  • Navrhování oprav zařízení
  • Realizace oprav zařízení
  • Řešení vzniklých závad ve výrobním provozu
  • Práce v opravářské dílně

Nabízíme

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPEVĚK! 30.000,-
  • Možnost karierního posunu
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 13.plat
  • Práci s moderními technologiemi
  • Místo výkonu práce: okres Kladno

Požadujeme

  • SOU,SŠ elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5
  • Znalost prostředí PLC a znalost měření a regulace výhodou
  • Zkušenosti s pneumatickými prvky a obráběcími stroji výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Daniela Hůrková

Telefon: +420 739425983

Kód: 54553

Místo práce: Středočeský kraj, Ústecký kraj