ADMINISTRATIVA V LEASINGOVÉM ODDĚLENÍ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte zkušenosti v administrativě a máte pozitivní vztah k automobilům?

Pak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce:

  • Administrativní podpora technického týmu Full service leasingu
  • Evidence a správa dodavatelů v rámci zabezpečení servisních služeb vozidel
  • Zpracování podkladů k přihlašování vozidel v rámci operativního leasingu
  • Zpracování podkladů pro objednání vozidel v rámci produktu operativního leasingu
  • Tvorba smluvní dokumentace pro zajištění služeb, které si klient sjedná v rámci operativního leasingu vozidla

Mzda: 30 000 Kč

Pracovní doba: 40 hodin týdně

Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní

Lokalita: Praha 5 Radlická

Nástup: ihned

NABÍZÍME

  • 16% roční bonus
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • 5 sick days
  • 5 týdnů dovolené

POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání
  • administrativní zkušenosti
  • čeština nebo slovenština na úrovni rodilého mluvčí
  • znalost práce na PC
  • pečlivost a bezchybnost

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)
  • slovenština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 650

Kód: 13-1-405696-2

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy