Administrativně – ekonomický pracovník (m/ž) investic

Fakultní nemocnice Brno, Investiční odbor, Oddělení rozvojových investic, Jihlavská 20, Brno 625 00 přijme:

Administrativně – ekonomického pracovníka (m/ž) investic

Požadavky:

  • SŠ/VŠ - vzdělání ekonomického nebo obchodního směru
  • min. pět let praxe na podobné pozici
  • základní znalost účetnictví zodpovědnost, důslednost, pečlivost v práci s čísli
  • znalost zákonů, vyhlášek a norem vztahujících se k investiční výstavbě výhodou
  • praxe v oboru se zaměřením na administrativu a investice nejméně 5 let
  • znalost práce na PC – balíku MS Office – Word, Excel, Outlook…
  • vítaná znalost programu Wispi, Fama, Lotus Notes, Attain, EZAK…
  • znalost prostředí velkého zdravotnického zařízení výhodou
  • flexibilita
  • smysl pro zodpovědnost za svěřený úkol, spolehlivost, dobré organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu
  • ochota se vzdělávat a učit novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • občanská a morální bezúhonnost

Náplň práce:

  • vybavování objednávek a faktur, evidence smluv,
  • komunikace s dodavateli,
  • příprava administrativních podkladů pro výběrová řízení
  • činnosti spojené s administrativní přípravou stavebních investic
  • práce v programech MS Office, Navision Attain (objednávky, likvidace faktur),Wispi, EZAK, FAMA, Lotus Notes
  • zavádění dlouhodobého majetku dle pokynu D-22 Generálního finančního ředitelství MF ČR
  • aplikace řešení daňové povinnosti u stavebních prací včetně dělení dle CZ-CPA
  • komunikace s orgány státní správy, zajišťování potřebných dokladů a stanovisek k investičním akcím
  • spolupráce s ostatními organizačními složkami FN Brno
  • komplexní zajištění chodu oddělení investic, zpracovávání faktur, komunikace s úřady

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • zajímavou a perspektivní práci v příjemném kolektivu
  • možnost profesního růstu
  • stabilní a solventní práci u největšího zaměstnavatele ve zdravotnictví v Jihomoravském kraji
  • možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
  • celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte na e-mail: maleckova.iveta@fnbrno.cz ; tel.: 523 232 001

Firma: Fakultní nemocnice Brno

Kontakt: Jarmila KOSTOVOVÁ
Jihlavská 340/20, 625 00 Brno - Bohunice

Telefon: 532233297

Místo práce: Brno