HR Administrativní podpora, 40 000 Kč

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme kandidáta/ku do HR týmu našeho klienta zabývající se bezhotovostními platbami. Máte už zkušenosti z administrativy a mluvíte plynule Anglicky?

Pokud ano, tak nám pošlete svůj životopis.

Pracovní náplň:

  • HR administrativa
  • Podpora HR a payroll oddělení
  • Kontrola nástupní dokumentů
  • Vydávání benefitních kartiček a další ad hoc úkoly

Smlouva: HPP na 1 rok s možností prodloužení

Nástup: ihned

NABÍZÍME

  • roční bonus
  • penzijní připojištění
  • stravenky
  • životní pojištění
  • telefon, notebook
  • cafeteria
  • 5 týdnů dovolené

POŽADUJEME

  • plynulá Čeština a Angličtina
  • zkušenost z administrativy
  • zkušenost z HR velkou výhodou
  • analytické myšlení
  • spolehlivost

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C2 - expert)
  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 650

Kód: 13-1-407060

Místo práce: Praha