Administrativní podpora výroby

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se vývojem moderní elektroniky pro průzkumné roboty a monitorovací technikou pro čistící techniku se sídlem v Českých Budějovicích, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Administrativní podpora výroby.

Náplň práce:

  • Nabídky zákazníkům na servisní práce
  • Objednávky náhradních dílů v ČR i zahraničí
  • Příjem dodavatelských faktur a návaznost na skladové příjemky nebo zařazení službových dodávek do zakázek a jejich zaevidování do servisních výkazů
  • Výdej materiálu do výrobních zakázek

Požadujeme:

  • Administrativní zdatnost
  • Znalost práce na PC
  • Znalost programu HELIOS velkou výhodou, nikolv však podmínkou, rádi Vás zaškolíme
  • Základní technické povědomí či znalosti, usnadní zaškolení a práci všem
  • AJ – základní písemná znalost

Nabízíme:

  • STABILITU: zajímavou práci a silné zázemí stále se rozvíjející české akciové společnosti
  • Dobré a stabilní platové ohodnocení, základní mzda dle zkušeností 28 000 – 35 000 Kč a čtvrtletní odměny po zaškolení ve výši 10 % platu
  • Prémie za svědomitě odvedenou práci
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky, příplatek na dopravu a pojištění
  • Podpory jazykového vzdělávání, možnost jazykových kurzů v rámci práce
  • Přátelské a neformální, přitom moderní pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kód: 2000225921

Místo práce: České Budějovice