Administrativní pracovník/ce mzdového oddělení Prostějov

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni

na pozici „Administrativní pracovník/ce mzdového oddělení“ v Prostějově

Náplň práce:

Administrativní práce spojená se zadáváním dat do PC

Zpracování osobních složek zaměstnanců

Pomoc při zpracování podkladů při ročním zúčtování daně

Komunikace se zaměstnanci

Komunikace s úřady a další administrativní činnost

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání s maturitouUživatelská znalost MS Office

Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnostTrestní bezúhonnost

Práce s programem Pamica-výhodou

Nabízíme:

Práci na HPP, zkrácený úvazek 4 hodiny denně

PD od pondělí do pátku, ranní směnaNástupní plat 14000,-Kč

Pracovní pozice je vhodná pro ID-invalidní důchodce

Vaše CV očekáváme na uvedené emailové adrese: kariera@iffacility.cz

Firma: IF FACILITY a.s.

Kontakt: Miroslava Floriánová
Floriána Nováka 3, 796 01 Prostějov

Telefon: 774 899 528

Místo práce: Prostějov

Poznámka: vhodné pro osoby ztp