Administrativní pracovník servisního oddělení - zkrácený úvazek

Jsme česká rodinná firma působící již více než 25 let v oblasti průmyslového chlazení, stlačeného vzduchu, průmyslových elektrických kotlů a rozvodů technických plynů.

Pro naši plzeňskou centrálu hledáme kolegyni/kolegu k doplnění týmu administrativy servisního oddělení

Popis pracovní pozice:

  • příprava podkladů pro fakturaci
  • administrativní činnost spojená s příjmem a výdejem servisních dílů
  • komunikace s dopravci v rámci odesílání zboží
  • pracovní doba od 7:30 do 11:30 (po-pá)

Požadujeme:

  • schopnost práce v kolektivu
  • praktická znalost práce na PC
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Uvítáme:

  • základní znalosti některého z účetních systému

Nabízíme:

  • zaměstnání na zkrácený pracovní úvazek
  • odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností
  • čtvrtletní odměny
  • roční prémie
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění

Nabízená pozice je vhodná i pro absolventy

Firma: BSJ group s.r.o.

Kontakt: Kamil KAPRÁL
Kotíkovská 84, 323 00 Plzeň

Telefon: 602413999

Místo práce: Město

Typ úvazku: vedlejší pracovní poměr