Administrátor/fakturant s angličtinou (HO až 3x týdně)

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Jsi analytický typ a baví tě práce v administrativě a v MS Office?

Domluvíš se anglickým jazykem?

Pracovní místo je přímo v Plzni a je možné pracovat až 3 dny z domova.

Pracovní náplň

  • zpracování podkladů k fakturaci pro dodavatele a zákazníky
  • kontrola správnosti fakturace
  • aktivní jednání se zákazníky a řešení případných nesrovnalostí
  • řešení reklamací
  • analýza nákladů
  • podílení se na optimalizaci procesů s cílem zvýšit efektivitu
  • reporting

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office až 3 dny v týdnu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas až 7200 Kč/rok
  • Služební telefon, notebook
  • Jazykové kurzy

POŽADUJEME

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pracovní pozici alespoň 1 rok
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka, slovem i písmem
  • MS Office, zejména práce v Excelu
  • Samostatnost, pro-zákaznické jednání

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 378 402 800

Kód: 9-1-405683-1

Místo práce: Plzeňský kraj