Architekt – památkář / architektka – památkářka (2 místa) - doba určitá

Magistrát hlavního města Prahy je největším zaměstnavatelem územní samosprávy, který nabízí profesní uplatnění v celé řadě oborů. Aktuálně hledáme 2 nové kolegy či kolegyně na pozici architekt – památkář / architektka – památkářkav odboru památkové péče, na dobu určitou.

Úplné oznámení o výběrovém řízení naleznete na úřední desce MHMP v rubrice Volná místa a kariéra na MHMP:

Jaká bude Vaše náplň práce

  • vydávání závazných stanovisek o přípustnosti provedení prací na památkově chráněných objektech a dodatečných závazných stanovisek k realizovaným stavebním úpravám
  • vydávání stanovisek k přemístění staveb, které jsou kulturními památkami
  • účast na místních šetřeních a dozor dle zákona
  • zpracovávání podkladů pro uložení pokuty za spáchání přestupku
  • monitorování stavu památkově chráněných objektů
  • spolupráce na odborných materiálech a podkladech v oblasti památkové péče

Jaké požadavky byste měl/a splňovat

  • VŠ vzdělání Mgr./Bc., výhodou vzdělání v oboru architektura (Ing. arch.)
  • znalost problematiky památkové péče
  • znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
  • komunikační dovednosti, velmi dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu, pečlivost a analytické myšlení
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědný přístup

Co Vám můžeme nabídnout

  • platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platové třídě 11, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době, mimořádné odměny podle dosažených pracovních výsledků (více se dozvíte z úplného oznámení o výběrovém řízení)
  • pracovní poměr na dobu určitou(po dobu rodičovské dovolené)
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna
  • po zapracování možnost občasné práce z domova
  • pracoviště v centru Prahy
  • podporu profesního i osobního rozvoje, další vzdělávání, mentoring a koučink
  • benefitní systém Cafeteria, příspěvek na roční jízdné MHD (Lítačka), příspěvek na stravování (elektronická stravenková karta), příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rehabilitaci pro osoby se zdravotním postižením
  • příspěvek na bydlení
  • podporu slaďování pracovního a rodinného života, dětské skupiny a řadu dalších zajímavých zaměstnaneckých výhod

Do výběrového řízení uchazeč/ka podává přihlášku, ve které uvede: označení výběrového řízení a název obsazované pracovní pozice, jméno, příjmení, titul, datum narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu (úplná adresa včetně PSČ), kontaktní údaje (e-mail, telefon).

K přihlášce připojí: strukturovaný profesní životopis v českém jazyce, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech, dovednostech a dosaženém vzdělání.

Přihlášku do výběrového řízení s životopisem v českém jazyce prosím zašlete nejpozději do 17. května 2024 na adresu kariera.magistrat@praha.eu

Do předmětu zprávy uveďte: Volné místo na dobu určitou – architekt/ka– památkář/ka/OPP/1172/3206/VM27/24/Z

Firma: HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Kontakt: Mgr. Andrea Živná

Kód: VM 27/24/Z

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy