HR ASISTENT

PERASPERAgroup je boutique executive search kancelář zaměřená na vyhledávání odborníků a talentů v oblasti výroby, IT, logistiky či obchodu. HLEDÁME PRO VÁS HVĚZDY JIŽ 10 LET.

Zajímáte se o personalistiku a chtěli byste v tomto oboru začít kariéru nebo rozšířit své dosavadní zkušenosti? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět

Pro našeho klienta se sídlem na Tachovsku obsazujeme novou pozici v HR oddělení. Hledáme energického HR asistenta (M/Ž/D), který se nebojí výzev.

HR ASISTENT

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • vedení personální agendy zaměstnanců
  • zpracování smluv a firemní korespondence
  • organizace školení a služebních cest
  • vítání a péče o návštěvy

Požadavky na uchazeče:

  • alespoň 2 roky praxe na administrativní pozici, oblast HR výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost MS Office
  • důslednost, komunikativnost a schopnost pracovat v týmu

Co Vám nabízíme ?

  • 25 dní dovolené
  • bonus za docházku
  • výkonnostní bonus
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • paušál na stravenky
  • jazykové kurzy
  • podpora profesního růstu v rámci společnosti
  • a různé další výhody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my Vás budeme kontaktovat .

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Firma: Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - PERASPERAgroup

Kontakt: Helena Korsová
Husova 722/13, 30100 Plzeň

Telefon: 702143288

Místo práce: Tachov

Poznámka: vhodné pro absolventy