Asistent/ka prodeje HalfPrice na 40, nebo 20 hodin týdně - Olympia Olomouc

HalfPrice - skvělé značky & skvělí lidé! HalfPrice je moderní koncept prodejen v segmentu off-price (spadající do skupiny CCC GROUP). Nabízí širokou škálou populárních světových značek napříč mnoha produkty, včetně oblečení, obuvi, doplňků, sportovního vybavení, hraček a doplňků do domácnosti. Za poslední dva roky jsme otevřeli více než 120 prodejen a zaměstnáváme 3500 #SkvělýchLidí. Prodejny máme ve více než 11 evropských zemích (Česká republika, Rumunsko, Rakousko). A ještě nekončíme! Stále rosteme, rozšiřujeme náš sortiment a hledáme nové talenty!

Vzhledem k dynamickému rozvoji v Čechách hledáme kolegu/kolegyni do týmu na pozici Asistent/ka prodeje!

Vaše náplň práce:

• Příjem a zpracování dodávky zboží, plné pokladů a nejzajímavějších mezinárodních značek.

• Prezentace a organizace sortimentu na prodejní ploše.

• Díky vám bude moci zákazník pohodlně vyzkoušet objevené poklady.

• Nákupy zákazníků završíte na pokladně a zprostředkujete zákazníkovi skvělý zážitek z nákupu.

Naše očekávání:

• Jste k dispozici 40, 30 nebo 20 hodin týdně.

• Jste týmový hráč/ka.

• Jste komunikativní a k novým výzvám přistupujete s nadšením.

• Chcete se učit a rozvíjet se.

• Máte možnost pracovat o víkendech a na směny – jsme připraveni přizpůsobit pracovní rozvrh Vašim potřebám.

Nabízíme:

• Rozmanitou pracovní náplň – seznámíte se s celou prodejnou a všemi odděleními.

• Propracovaný zaškolovací proces – budeme Vám (nejen) v začátcích podporou.

• Flexibilní pracovní dobu

• Získání unikátních zkušeností v off-price světě.

• Možnost dalšího karierního růstu spojeného s dynamickým rozvojem společnosti.

• Slevy na zboží v rámci sítě CCC (HalfPrice, CCC).

• Zvýhodněnou Multisport kartu.

• Příspěvek za odpracovaná léta (po 12 měsících 1 000 Kč k nástupní mzdě, po 24 měsících 2 000 Kč k nástupní mzdě).

• Odměnu za doporučení nového zaměstnance.

• Jubilejní prémie.

• Stravenky v hodnotě 100 Kč

Jsme poháněni zákazníky, pracujeme jako tým a zkoumáme různé příležitosti, protože zastupujeme jednu z nejinovativnějších společností ve střední a východní Evropě. Hledáme podnikavé, nadšené a zákaznicky orientované kolegy, kteří se chtějí podílet na dalším rozvoji naší společnosti a stát se významnou součástí naší historie.

PŘIPOJTE SE K NÁM A VYTVOŘME SPOLEČNĚ NĚCO SPECIÁLNÍHO!

Firma: CCC Czech, s.r.o.

Kontakt: Simona Kučerová

Místo práce: Velký Týnec 1

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr