Asistent/ka technika kvality Trhové Sviny

Požadujeme:

znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni (slovem i písmem)

základní znalost ISO 9001

znalost práce se SAP

Pracovní náplň:

Pomoc při udržování systému kvality ISO 9001:2016 a s audity, dodržování normy EN

12580, vedení nutné evidence s tím související

Komunikace s managerem kvality v Německu

Odběry vzorků a jejich analýza v laboratoři. Zasílání vzorků k externím analýzám

Kalibrace přístrojů v laboratoři

Vedení evidence analyzovaných vzorků

Kontrola teploty při skladování materiálů

Kontrola nastavení míchací linky

Provádění růstových testů

Kvalitativní a kvantitativní přejímka surovin pro výrobu

Průběžná kontrola skladování surovin, evidence kontrolních měření

Průběžná kontrola kvality výroby (evidence, suroviny, atd.) v průběhu výroby

Odběry vzorků a jejich analýza nebo zasílání do externích laboratoří – vyhodnocování výsledků a návrhy opatření

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Trhové Sviny