ASISTENTKA PRODEJNÍHO TÝMU (M/Ž)

Pro našeho klienta, společnost, která je na českém trhu předním dodavatelem náprav a náhradních dílů pro nápravy pro přípojná vozidla. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Asistent/ka prodejního týmu.

Náplň práce:

  • Administrativní a organizační podpora obchodního oddělení
  • Příprava a správa obchodní databáze, podkladů, ceníků
  • Komunikace s dodavateli – objednání zboží, kontrola termínů dodání
  • Komunikace se zákazníky, příjem objednávek a jejich správa v interním
  • systému
  • Zajištění a kontrola dopravy objednaného zboží k zákazníkovi
  • Administrace svolávacích akcí

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání nejlépe technického nebo ekonomického směru
  • Pokročilou znalost NJ nebo AJ (denní telefonická či písemná komunikace)
  • Dobrou znalost MS Office – Excel, Word, Power Point
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, pečlivost
  • Zákaznická orientace

Nabízíme:

  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené + 3 sick days
  • Mobilní telefon a PC
  • Po odpracovaném roce 1000Kč příspěvek na penzijní
  • Možnost seberealizace, samostatnost
  • Místo výkonu práce – Brandýs nad Labem

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35, 628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Brandýs nad Labem