Asistentka vedení společnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se pronájmem, servisem stavebních strojů a zdvihacích zařízení (jeřábů, stavebních výtahů, plošin a lávek) včetně jejich dovozu, montáže a odborného proškolení. Hledáme posilu na pozici Asistentka vedení společnosti – s technickým citem.

Náplň práce:

  • Pečlivě vést protokoly k revizím strojů a zaznamenávat záznamy kolem vozového parku
  • Zajišťovat technické prohlídky a starat se o evidenci strojů a záznamy o jejich obsluze
  • Monitorovat oprávnění našich zaměstnanců k obsluze techniky a zajistit potřebná školení
  • Koordinovat a řídit provozní aktivity v našem areálu

Očekáváme:

  • Zodpovědnost a pečlivě odvedenou práci
  • Znalost práce s Wordem a Excelem
  • Schopnost technického uvažování
  • Výhodou je znalost angličtiny nebo němčiny
  • Výhodou zkušenost se systémy Pohoda a Pamica

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení ve výši 35 000 - 40 000 Kč
  • Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod.
  • Parkování v areálu
  • Stravenkový paušál 2 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu 1 000 – 2 000 Kč
  • Vánoční prémie a prémie k platu podle výkonu
  • Příjemné pracovní prostředí s občerstvením na pracovišti
  • Malý kolektiv
  • Místo výkonu: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kód: 2000207366

Místo práce: Brno