Autodiagnostik - vedoucí dílny, Drásov – až 70 000 Kč

Hledáme šikovného autodiagnostika do certifikovaného autoservisu v okolí Příbrami.

Náplň práce:

  • Vedení týmu.
  • Diagnostika a řešení technických problémů vozidel s využitím moderních diagnostických zařízení.
  • Koordinace pracovních postupů v diagnostickém oddělení.
  • Zajištění kvalitního servisu pro zákazníky.

Požadujeme:

  • Praxe v oboru a zkušenosti s diagnostikou vozidel jsou nezbytné.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Spolehlivost.

Nabízíme:

  • Mzda  60 000 - 70 000  Kč/měs.
  • Ranní směna (Po-Pá).
  • Nástup možný ihned.
  • Stabilní zaměstnání v renomované společnosti.
  • Možnost práce na HPP či IČO.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a podílet se na našich zajímavých projektech, neváhejte nás kontaktovat! Těšíme se na Vaši reakci.

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Brno 2
Trnitá 9, 602 00 Brno

Telefon: 773 666 941

Místo práce: Drásov