Autoelektrikář

Kamionová doprava Práce autojeřábem Stavební mechanizace Servis pro nákladní vozidla a autojeřáby

Do našeho servisního týmu pro nákladní automobily VOLVO, mobilní jeřáby LIEBHERR a firemní osobní automobily (VW, Škoda, Renault) hledáme kolegy na pozici autoelektrikáře.

Náplň práce:

  • servis nákladních automobilů, osobních vozidel a autojeřábů
  • diagnostika a oprava závad elektroniky a elektroinstalace
  • práce s orignální diagnostikou Volvo a Liebherr
  • servisní výjezdy

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz
  • zázemí stabilní firmy
  • benefity: obědy zdarma, příspěvek na PHM
  • možnost růstu na pozici technika pro kalibraci tachografů a měření emisí

Požadavky na zaměstnance:

  • Vyučen v oboru
  • Praxe v oboru výhodou
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Řidičský průkaz B, C/E výhodou

Hrubá mzda :  40 000 - 55 000,-Kč/měsíc

Počet volných pracových pozic: 2

Ohodnocení pracovní pozice bude stanoveno na základě profesního zaměření a zkušeností v oboru.

Firma: AG TRANSPORT, s.r.o.

Kontakt: Adam Váš

Telefon: +420 724 827 851

Místo práce: Uherské Hradiště

Poznámka: vhodné pro absolventy