AUTOKLEMPÍŘ / KAROSÁŘ nást.bonus až 30.000,- Kč - PP AUTOCENTRUM Hranice

AUTOKLEMPÍŘ / KAROSÁŘ

Do našeho týmu HLEDÁME kolegu/kolegyni na pozici karosář.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Odborné klempířské práce
  • Montáž a demontáž částí motorových vozidel
  • Oprava karoserie, poškozeného laku a svařování
  • Vyrovnání a broušení karoserie
  • Kontrola geometrie karoserie

NABÍZÍME

  • Mzdu v rozsahu 35 000 až 40 000 Kč
  • Nástupní bonus až 30 000 Kč
  • Spravedlivý bonusový systém odměn závislý na vlastním výkonu a šikovnosti
  • Zázemí moderního servisu
  • Zaměstnanecké výhody - zvýhodněné rodinné tarify, slevy na materiál a služby, zvýhodněné nákupy, půjčovnu příslušenství, stravování v místě společnosti

OČEKÁVÁME

  • Praxi v oboru, odbornost a profesionalitu
  • Platný svářečský průkaz

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na kariera@ppautocentrum.cz nebo na telefonním čísle +420 730 520 460.

Nechodit se informovat o práci přímo na uvedené pracoviště! V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na uvedený kontakt.

Firma: PTA Management s.r.o.

Kontakt: Marie KOŠÍKOVÁ

Telefon: 730520460

Místo práce: Hranice