AUTOLAKÝRNÍK - nástupní bonus až 30 000,- Kč - PTA Servis - Kožušany - Tážaly

Do našeho týmu HLEDÁME kolegu/kolegyni na pozici lakýrník.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Příprava vozů před lakováním
  • Lakování vozů a dílů
  • Práce s koloristickými nástroji
  • Vzorkování barev

NABÍZÍME

  • Mzdu v rozsahu 45 000 až 60 000 Kč
  • Nástupní bonus až 30.000 Kč
  • Spravedlivý bonusový systém odměn závislý na vlastním výkonu a šikovnosti
  • Moderní certifikovanou lakovnu
  • Zaměstnanecké výhody

OČEKÁVÁME

  • Praxi v oboru, odbornost a profesionalitu
  • Být spolehlivým členem v týmu

Benefity pro zaměstnance: zvýhodněné rodinné mobilní tarify, týden dovolené navíc, slevy na materiál a služby, příspěvek na stravu

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na marie.kosikova@ptam.cz nebo na telefonním čísle +420 730 520 460

Osobní schůzky jen po předchozí domluvě.

Firma: PTA Management s.r.o.

Kontakt: Marie KOŠÍKOVÁ

Telefon: +420730520460

Místo práce: Kožušany - Tážaly