Automatizační inženýr/ka a programátor/ka PLC

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání! Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Do velké mezinárodní firmy v Uherském Hradišti obsazujeme pozici

Automatizační inženýr/ka a Programátor/ka PLC

Náplň práce:

  • práce na projektech automatizace výrobních zařízení, jednoúčelových strojů a celých linek
  • programování řídících systémů (PLC + HMI)
  • příprava podkladů pro návody k obsluze
  • tvorba technické dokumentace (elektro)
  • technická podpora v rámci oprav/údržby strojních zařízení
  • aktualizace/archivace SW pro PLC

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání se za měřením na elektro
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici výhodou (šikovného absolventa rádi zaučíme)
  • čtení výkresové dokumentace
  • zkušenosti s prací v prostředí Siemens Step7 a v TIA Portal, další výhodou (Allen Bradley, Omron,…)
  • praxe s aplikacemi elektropohonů (asynchronní, stejnosměrné, krokové, servopohony)
  • znalost programování databázových systémů
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • spolehlivost, pečlivost, pozitivní a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního zařazení
  • plný týdenní úvazek 37,5 h. (místo standardních 40 h.)
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na péči o zdraví
  • dotované závodní stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zázemí stabilní prosperující firmy
  • věrnostní odměna a stabilizační příspěvek
  • zaměstnanecké slevy v prodejnách elektroniky
  • další benefity dle vnitřních předpisů

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis přes níže uvedený odkaz.

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 10101

Místo práce: Uherské Hradiště