Automechanik

Společnost Auto Bobrava s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti servisu, údržby a oprav osobních automobilů, malých a středních užitkových vozů všech značek a typů. Máme vlastní mechanickou dílnu, klempírnu i lakovnu. Naším cílem je především spokojený zákazník.

Jsou auta vaše srdcovka?

do našeho týmu společnosti Auto Bobrava, s.r.o. hledáme parťáka na pozici

AUTOMECHANIK

Hledáme spolehlivého týmového hráče, kterému není svět automobilů cizí.

Jste vyučený v oboru a praxi už máte, nebo byste ji rádi získali?

Nástupní plat se odvíjí jen od vašich zkušeností a dovedností.

Nehledáme jen dalšího řadového zaměstnance. Hledáme profesionála pokud možno s praxí a odborností, který miluje práci s auty a do práce nechodí protože musí, ale protože ho to baví.

Za to na oplátku nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení.

Co očekáváme?

  • Zkušenosti a praxe velkou výhodou

  • Zručnost,pečlivost, spolehlivost

  • Ochota učit se novým věcem

  • Znalost mechanických prací na vozidlech – výuční list

  • Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • Mechanické práce – servisní prohlídky, opravy atd.

  • Odstrojování vozů – demontáž karosářských dílů

Nabízíme:

  • Zázemí ve stabilní a rozrůstající se firmě s menším počtem zaměstnanců (přátelský kolektiv)

  • Opravy a servis zánovních vozidel

  • Moderně vybavená dílna, samostatné pracoviště s veškerým potřebným vybavením

  • Pevná pracovní doba pondělí až pátek 7:30-16:00 hod, žádné víkendy

  • Postupné zaškolení

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

  • Místo výkonu práce: U Vlečky 665, Modřice 664 42

  • Mzda 25.000 Kč – 50.000 Kč

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Firma: AUTO BOBRAVA, s.r.o.

Kontakt: Bc. Eva ČERVENKOVÁ
U Vlečky 665, 664 42 Modřice

Telefon: 771122895

Místo práce: Modřice