Automechanik do Německa (Regensburg)

Human-Res je obchodní značka mezinárodní agentury Optima se sídlem v Holandsku. Od svého založení se Human-Res vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání! Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Pro společnosti podnikající v provozování velkých autoservisních center hledáme člověka na pozici

Automechanik do Německa (okolí Regensburgu).

Náplň práce

  • Údržba, servis a opravy motorových vozidel
  • Provádění diagnostiky a odstraňování závad
  • Samostatné zpracování objednávek podle specifikací výrobce
  • Optimalizace procesů přípravy našich vozidel
  • Zajištění kvality vozidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou přímo pod německou firmou.
  • Zajištění ubytování a vyřízení nutné byrokracie jako je zdravotní pojištění atd.
  • Podporu v českém jazyce v pracovním týmu i v personálním oddělení.
  • Vybavené pracoviště včetně nářadí a pracovního oděvu.
  • Zaměstnanecké benefity a nefinanční benefity – penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy apod.
  • 28 dní dovolené.
  • Německá smlouva na dobu neurčitou.
  • Ubytování na začátek zdarma.
  • Mzda 2400 až 3100 EUR podle délky praxe a zkušeností.
  • Ubytování zařízené a ze začátku na rozjezd zdarma

Požadavky

  • Stredoškolské vzdělání v oboru automechanik nebo lakýrník

  • Schopnost se domluvit anglicky nebo německy

  • Microsoft Office uživatelsky

  • Řidičský průkaz B (auto výhodou)

  • Praxe automechanik nebo autoelektrikář alespoň 1 roky

  • Spolehlivost, samostatnost a flexibilitu

  • Zodpovědnost a pečlivý přístup k odváděné práci

  • Týmového ducha, chuť učit se novým věcem a rozhodnost

Zájemce prosím o životopis.

Firma: Human-Res, obch. značka společnosti ORE

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 800

Místo práce: Regensburg, Německo