HR MANAGER| AUTOMOBIL

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte zkušenosti s vedením HR ve výrobní společnosti? Charisma z Vás srší a máte lidský přístup? Anglicky se domluvíme s lehkostí?

Pokud ano, pak hledáme právě vás na pozici HR managera!

Náplň práce

  • Nábor a výběr zaměstnanců
  • Vedení personální agendy
  • Rozvoj zaměstnanců
  • Odměňování a benefity
  • Reorganizace a změny
  • Zaměstnanecké vztahy

NABÍZÍME

  • roční bonus 10 %
  • automobil
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • věrnostní bonusy
  • další vzdělávání
  • možné školení v zahraničí
  • bezplatné kurzy AJ

POŽADUJEME

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru personalistika, management nebo příbuzném
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením HR ve výrobní společnosti
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Komunikační a prezentační dovednosti, charisma a lidský přístup

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 417 662 810

Kód: 8-14-406660

Místo práce: Ústecký kraj