Back office – technická podpora elektro-vhodné i pro absolventy Kutná Hora

Požadujeme

SŠ, VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru podmínkou

Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou

MS Office – uživatelský

Řidičský průkaz B výhodou

Spolehlivost, pečlivost, flexibilita

Pracovní náplň

  • Zpracování technického řešení dle požadavků zákazníka
  • Vytvoření kalkulace, nabídky a objednávek
  • Realizace zakázek
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli, výběr dodavatelů

Nabídka

  • Možnost flexibilního začátku a konce pracovní doby, nebo její individuální rozvržení
  • Mobilní telefon a notebook
  • 4 týdny dovolené + 5 Sick days a stravenkový paušál
  • Adekvátní platové ohodnocení + odměny
  • Práce v dobrém kolektivu
  • Možnost seberealizace a pracovního postupu
  • Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Mzda:  25000 - 35000 Kč za měsíc + odměny

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Kutná Hora

Poznámka: vhodné pro absolventy