Beauty konzultantka v kosmetickém studiu

Naše společnost disponuje téměř 20 lety zkušeností s prodejem kosmetických produktů ve střední a východní Evropě. Právě uvádíme na český trh novou kosmetickou značku NIOBLU s vývojovým a výrobním zázemím ve Švýcarsku, pro niž vytváříme moderní obchodní tým.

Zajímá vás svět kosmetiky a líčení? Komunikujete ráda s lidmi? Chcete se dále rozvíjet v tomto oboru? Přidejte se k nám! Do našeho nového kosmetického studia v Teplicích hledáme beauty konzultantku. Možná jste to právě Vy...

NÁPLŇ PRÁCE:

  • poradenství v oblasti péče o pleť a líčení
  • konzultace a diagnostika pleti
  • aktivní nabídka kosmetických přípravků
  • poskytování zákaznického servisu a péče o klienty
  • možnost kariérového postupu

POŽADUJEME:

  • zájem o kosmetiku
  • příjemný vzhled a vystupování
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • pozitivní přístup a týmového ducha
  • ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet

NABÍZÍME:

  • perspektivní práci pro novou kosmetickou značku
  • zázemí kosmetického studia
  • zaškolení a zaučení v oblasti kosmetiky, péče o pleť a líčení
  • příjemný a dynamický kolektiv
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení a motivační systém prodejních odměn
  • pružnou pracovní dobu - vhodné i jako vedlejší pracovní činnost

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete profesní životopis na e-mailovou adresu prace@nioblu.cz nebo prostřednictvím tlačítka "REAGOVAT NA TUTO POZICI".

Firma: ETERNITIS s.r.o.

Kontakt: Alena Hajná

Místo práce: Teplice

Typ úvazku: vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy