Bezpečnostní pracovník/strážný, Litice

Požadujeme: trestní bezúhonnost, smysl pro odpovědnost, spolehlivost a ochotu pracovat na směny,  příjemné a profesionální vystupování,  smysl pro odpovědnost, spolehlivost a ochotu pracovat na směny,  profesní kvalifikaci strážný 68-008-E je výhodou, nikoli podmínkou.

Pracovní náplň: ostraha kamenolomu, pravidelná obchůzková kontrolní a preventivní činnost dodržování pravidel a standardů zakázky, Noční směna  Po -Pá od 22:00 - 06:00 hod, So-Ne a svátky - nepřetržitý provoz.

Nabízíme: zázemí a jistotu stabilní a silné rodinné firmy s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, odborné zaškolení na danou pozici, náborový příspěvek 10 000 Kč. Bližší informace Vám budou sděleny při osobním kontaktu.Nástup možný ihned

Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné či v invalidním důchodu.

Firma: HENIG - security servis, s.r.o.

Kontakt: Ivana Bittmanová
5. května 797, 470 01 Česká Lípa

Telefon: +420778411782

Kód: Litice

Místo práce: Plzeň