Bezpečnostního technika Oddělení kybernetické bezpečnosti

Krajská zdravotní, a.s. přijme do pracovního poměru

Krajská zdravotní, a.s.,  přijme Bezpečnostního technika Oddělení kybernetické bezpečnosti

Hledáme nového člena našeho týmu, který se připojí k Oddělení kybernetické bezpečnosti Krajské zdravotní, a.s. nemocnice Ústeckého kraje. Pokud máte zájem pracovat v prostředí plném výzev, rychlých změn a neustále se vyvíjejících technologií, pak hledáme právě Vás.

Co budete dělat:

  • Identifikovat a analyzovat kybernetická rizika a hrozby
  • Vyhledávat a implementovat nejnovější bezpečnostní technologie a postupy
  • Monitorovat síťové aktivity a včas identifikovat neobvyklé nebo podezřelé aktivity
  • Vyvíjet a implementovat plány zabezpečení dat a informačních systémů
  • Spolupracovat s ostatními odděleními, aby se zajistila celková bezpečnost společnosti.

Co požadujeme:

  • Zkušenosti s kybernetickou bezpečností nebo s podobnými technickými obory
  • Schopnost identifikovat a řešit bezpečnostní problémy a rizika
  • Znalost příslušných bezpečnostních norem a postupů
  • Vysokou úroveň technických dovedností a zkušeností s příslušným softwarem
  • Vynikající komunikační a týmové schopnosti
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme:

  • Zajímavou a dynamickou práci v rychle se rozvíjejícím oboru
  • Konkurenceschopnou mzdu a atraktivní benefity
  • Možnost růstu a rozvoje kariéry v rámci společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a tým kolegů

Pokud jste se rozhodli přidat se k našemu týmu, zašlete nám svůj životopis na adresu: zdenka.zimmermannova@kzcr.eu a my se s Vámi brzy spojíme.

Firma: Krajská zdravotní, a.s.

Kontakt: Zdeňka Zimmermannová
Sociální péče 3316/12a, 400 11 Ústí nad Labem

Místo práce: Ústí nad Labem