Brusič - ruční broušení hliníku - mzda až 56.600,-Kč hrubého

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáme zručného a zkušeného brusiče hliníku, který se připojí k výrobě kvalitních výrobků. Pokud máte zkušenosti s brusnými technikami, pak je tato pozice právě pro Vás!

Nabízíme:

  • Měsíční mzda až 56.600,- Kč včetně příplatků a bonusů
  • Možnost mzdového růstu dle šikovností a znalostí
  • Docházkový bonus
  • Doprava z centra Brna zdarma firemním autobusem
  • Možnost přesčasů
  • Příplatek za přesčas 35 %
  • Příplatek za práci o víkendu 25 %
  • Práce pouze na dvě směny (7,5 h. směny)
  • Možnost čerpaní finanční zálohy
  • Kompletní zaškolení
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Moderní a čisté pracoviště
  • Velké množství firemních benefitů a akcí
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Náplň práce:

  • Broušení hliníkových výrobků vibračními bruskami
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Tmelení, vrtání, frézování technickou frézou, nýtování

Požadujeme:

  • SOU vzdělání v oboru strojírenství - výhodou praxe jako brusič kovů nebo zámečník
  • Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: 332

Místo práce: Brno