BUSINESS STRATEGY LEADER | až 130 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máte zálibu v mapování tržních trendů v tuzemsku i Evropě? Máte v sobě drive a chuť ujmout se týmu business analytiků? Nedělá Vám problém téměř denně hovořit anglicky?

Na oddělení Business strategy hledáme LÍDRA.

Náplň práce

  • vedení malého týmu strategických analytiků
  • mapování a analýzu hlavních ekonomických, technologických i regulatorních trendů na

energetickém trhu v ČR a v Evropě

  • hledání tržních příležitostí
  • koordinace projektů
  • téměř denní komunikace v angličtině

NABÍZÍME

5 týdnů dovolené (týden placené dovolené navíc)

flexibilní pracovní doba

firemní vzdělávání (jazykové kurzy)

příspěvek na penzijní připojištění

možnost kariérního postupu

POŽADUJEME

  • VŠ vzdělání - ekonomické nebo elektrotechnické zaměření
  • Zkušenosti na podobné pozici (praxe minimálně 5 let)
  • Znalosti v oblasti energetiky
  • Schopnost vedení týmu
  • Plynulá angličtina (úroveň C1/C2)

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Reagovat na tuto pozici na webu zaměstnavatele

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 389 502 940

Kód: 7-26-406944

Místo práce: České Budějovice